https://www.autolawetakrakow.pl

AUTOLAWETA KRAKÓW

WYNAJEM AUTOLAWET. POMOC DROGOWA

Wózki widłowe to bardzo specyficzne maszyny, które są niezbędne w wielu typach firm. Problem stanowi jednak nie ich obsługa, z jaką nie ma już problemów od dłuższego czasu, bowiem istnieje wielu ludzi, którzy mogą pochwalić się posiadaniem uprawnień w tym zakresie, lecz to, aby te wózki jakkolwiek przetransportować. Jeśli potrzebujecie Państwo usług w tym właśnie zakresie, jesteście w odpowiednim miejscu, bowiem nasza firma może zaoferować Państwu profesjonalne usługi w zakresie transportu wózków widłowych i nie tylko!

Nie ma znaczenia czy chcecie Państwo przetransportować wózek używany czy też całkiem nową maszynę, czy chodzi o transport jednego wózka czy może kilku sprzętów naraz – wystarczy, że skontaktujecie się z nami, a na pewno znajdziemy rozwiązanie i dostosujemy możliwości do Waszych potrzeb. Z uwagi na wieloletnią działalności i bardzo duże doświadczenie możemy zapewnić Państwa, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie.

Dlaczego warto podjąć współpracę właśnie z nami?

  • doświadczenie
  • profesjonalizm
  • odpowiedni sprzęt
  • kwalifikacje i umiejętności
  • atrakcyjne ceny

Oprócz tego możemy zaoferować Państwu znacznie więcej, bowiem z uwagi na posiadanie autolawet specjalizujemy się także w innych usługach z nimi związanych. Oprócz transportu samych wózków widłowych możemy zaoferować Państwu również transport podnośników i podestów ruchomych, transport quadów i motocykli czy też po prostu auto osobowych, terenowych i dostawczych. Do tego dochodzi również kwestia autoholowania, wynajmu lawet i oczywiście pomocy drogowej, jaką świadczymy 24 godziny na dobę!

Zapraszamy!