https://www.autolawetakrakow.pl

AUTOLAWETA KRAKÓW

WYNAJEM AUTOLAWET. POMOC DROGOWA


POMOC DROGOWA 24H

POMOC DROGOWA 24H

Na drogach zdarzają się różne sytuacje, niestety nierzadko również problemowe, objawiające się na przykład nagłymi problemami z autem i niemożliwością włączenia go oraz przestawienia. Taka sytuacja bywa stresująca nie tylko dla osób, którym zepsuło się auto, ale również i dla innych uczestników ruchu, których droga do celu znacznie się wydłuża, bowiem tworzy się po prostu korek. Na szczęście w takiej sytuacji możecie Państwo szybko pomóc sobie bądź komuś – wystarczy posiadać telefon do nas! Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, oferując pomoc drogową w każdej sytuacji, nawet tej najtrudniejszej.

Nasza oferta pomocy drogowej:

  • pomoc drogowa dla aut osobowych
  • pomoc drogowa dla aut terenowych
  • pomoc drogowa dla aut dostawczych do 3,5 tony

Czytaj więcej


AUTOHOLOWANIE

AUTOHOLOWANIE

Usługa holowania aut to jedna z najbardziej potrzebnych usług drogowych, zaraz po pomocy drogowej, która mierzy się bardzo często ze znacznie trudniejszymi zadaniami, na przykład wyciąganiem auto z rowów.

W związku z tym firm oferujących tego rodzaju usługi jest bardzo wiele – konkurują ze sobą przede wszystkim oferując coraz bardziej atrakcyjne ceny, zapominając o tym co najważniejsze i co może zaoferować Wam nasza firma – chodzi o doświadczenie i usługi na najwyższym poziomie profesjonalizmu.

Oferujemy Państwu autoholowanie przeznaczone dla niemal każdego rodzaju auta – począwszy od autoholowania aut osobowych, terenowych, dostawczych i busów do 3,5 tony! Nasze usługi potwierdzone są wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami zdobytymi właśnie przez wykonanie wielu tego rodzaju usług. To jednak nie wszystko co mamy Państwu do zaoferowania – tak naprawdę to dopiero początek.

Czytaj więcej


TRANSPORT SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH DO 3,5 TONY

TRANSPORT SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH DO 3,5 TONY

Szukacie Państwo firmy, która zajmuje się transportem samochodów, ale wykona to zadanie jak najbardziej profesjonalnie? Zależy Wam na współpracy z firmą, która podejmie się transportu różnego rodzaju aut, z którą można nawiązać stałą współpracę, które oferuje atrakcyjne ceny i ma w tej kwestii wieloletnie doświadczenie, ale co najważniejsze, która wie co robi i jak to robić przede wszystkim bezpiecznie? Jakiekolwiek macie Państwo oczekiwania, my jesteśmy w stanie spełnić je w stu procentach!

Oferujemy Państwu profesjonalny, nastawiony na wysoką jakość i przede wszystkim bezpieczeństwo transport samochodów zarówno w kraju jak i z granicą. Posiadamy odpowiednie ku temu doświadczenie, umiejętności, zatrudnionych ludzi i przede wszystkim podejście – zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo przewożonych aut jest najważniejsze dlatego są one odpowiednio zabezpieczone.

Czytaj więcej